Site Loader
«РАЗОМ ЛІКВІДУЄМО ТУБЕРКУЛЬОЗ!»

24 березня в Україні, як і в інших країнах, відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом, цьогорічним гаслом якого виступає заклик «Разом ліквідуємо туберкульоз!»

В Донецькій області заходи, приурочені до цього дня, розпочалися з організованої Департаментом охорони здоров’я наради у форматі телеконференції за участю керівників КНП первинної ланки, представників ДОЗ та фтизіатричної галузі під головуванням начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню Яніни Ватуліної.

В доповіді експерта департаменту за напрямом «Фтизіатрія» Наталії Клименко була надана вичерпна інформація щодо контрактування закладів охорони здоров’я первинного рівня за пакетом «Супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги». Поступово та послідовно в Донецькій області реалізовується Стратегія розвитку надання фтизіатричної допомоги, яка передбачає співпрацю закладів охорони здоров’я різних рівнів на кожному етапі надання медичних послуг пацієнтам. Контрактування первинки- обов’язкова умова для забезпечення сталості та доступності фтизіатричної допомоги на рівні ПМСД. Спільними консолідованими діями представників всіх ланок охорони здоров’я мають не тільки забезпечити контрольованість ситуації з захворюваністю на ТБ, а і підвищити рівень протитуберкульозних послуг в Донеччині.

Про стан реалізації кампанії імунізації проти COVID-19 учасників наради інформував заступник начальника управління- начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами Олександр Педенко.

Post Author: Адміністрація