
24 березня у Всесвітній день боротьби з туберкульозом наші працівники були відзначені Центром громадського здоров’я. Подяки від партнерів оголошені Галині Плавській, Тетяні Судакіній, Оксані Короткіной, медичним сестрам, Тетяні Ничик, лаборанту КДЛ. Щиро вітаємо колег з високою оцінкою, дякуємо ЦГЗ за увагу, небайдужість та розуміння ролі фтизіатричної галузі в протидії туберкульозу.
Цього ж дня експерт департаменту охорони здоров’я за напрямком «Фтизіатрія» Наталія Клименко разом з заступником начальника управління ДОЗ Олександром Педенко прийняла участь в брифінгу в Донецькій обласній державній адміністрації з питань розповсюдження коронавірусної інфекції. COVID -19 сьогодні на перший план боротьби за здоров’я населення, але і епідеміологічна ситуація з розповсюдженням туберкульозу потребує консолідованих спільних дій органів влади, суспільства, медичної спільноти, міжнародних партнерів. Об’єднати можливості та ресурси для надання доступної та якісної фтизіатричної допомоги намагаються сьогодні ДОЗ та фтизіатрична галузь області.

