Site Loader
УСПІХ -В ПАРТНЕРСТВІ. ДЯКУЄМО!

Чергова приємна подія сталася в КНП “Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер”. З метою виконання програми “Прискорення прогресу у зменшенні тягара туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні”, що реалізується за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією” Державною установою “Центр громадського здоров’я” МОЗ України безоплатно передані п’ять кисневих портитивних концентраторів HG5-WN-NS.

Поповнення материіально-технічної бази нашого закладу за допомогою партнерів, зокрема ЦГЗ, сприятиме прогресу в боротьбі з ВІЛ-інфекцією та туберкульозом в Донецькій області.

Щиро дякуючи колегам із Центру громадського здоров’я за своєчасну підтримку, впевнені в подальшій плідній співпраці.

Post Author: Адміністрація