
Сьогодні розпочався візит до закладів охорони здоров’я Донецької області фахівців Центру громадського здоров’я лiкаря-лаборанта-гiгiєнiста вiддiлу антимiкробноi резистентностi та iнфекцiйного контролю Данила Брiндака та лiкаря-бактерiолога вiддiлу координацii програм дiагностики та лiкування ТБ Наталії Кампос-Родрiгес.
На виконання Грантової угоди Глобального фонду для боротьби зi СНІДом, туберкульозом та малярiєю «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВIЛ-iнфекцiї в Україні на 2021 – 2023 роки» команда ЦГЗ проаналізувала рівень органiзацii протитуберкульозних заходiв в закладах первинного та вторинного рівня та надала технiчну та органiзацiйно-методичну допомогу.
В КНП «ОКПД» спеціалісти Центру зустрілися з керівництвом та провідними фахівцями підприємства, відвідали та оцінили рівень роботи клініко-діагностичної лабораторії, заходів з інфекційного контролю.
Дякуємо колегам з ЦГЗ за доброзичливу ділову атмосферу візиту та фахові настанови, які сприятимуть зменшенню тягаря ТБ в Донеччині.



