Site Loader
УВАГА: РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ПУНКТИ ЩЕПЛЕННЯ З ІМУНІЗАЦІЇ

В КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» розпочали роботу тимчасові пункти щеплення з імунізації для проведення масової вакцинації від гострої респіраторної інфекції COVID-19.

Відтепер зробити щеплення проти COVID-19 можливо на базі відокремленого структурного підрозділу КНП «ОКПД» м. Маріуполь та на базі диспансерного структурного підрозділу КНП «ОКПД» в м. Бахмут.

Пункти щеплення працюють з понеділка по п’ятницю з 8 до 14 год.

В Маріуполі за адресою: вул. Георгіївська, 72, тел. 0629588220.
В Бахмуті за адресою : вул. Медова, 2, тел. 0627448678.

Зробити щеплення мають можливість всі бажаючи.

Post Author: Адміністрація