
Колектив КНП “Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер” щиро приєднався до національної ініціативи “Посвіт пам’яті”, присвяченій урочистому вшануванню Дня загиблих медичних працівників.
З 2014 року наша рідна Донеччина працює в надзвичайних умовах наближення бойових дій. З початком повномасштабного вторгнення безпекова ситуація погіршується по всій країні. Та повсюди медичні працівники сумлінно виконують свої непрості обов’язки, своєчасно та фахово надають допомогу тим, хто її потребує. Інколи, на жаль, ціною свого життя.
На щастя, медична спільнота нашого закладу не понесла людських втрат. Але 10 липня разом зі всіма колегами з різних куточків України ми запалимо свічку пам’яті та згадаємо медичних працівників, які загинули в цій клятій війні.
За інформацією Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, за510 лікарів, медичних сестер та інших працівників віддали своє життя, виконуючі свої професійні обов’язки. І най цей сумний день вшанування пам’яті загиблих медичних працівників ще раз підкреслить важливість нашої самої мирної професії, її необхідність та значимість в суспільстві , особливо в лиху годину.
Разом з медичними закладами нашої країні о 14 годині ми призупинимо свою діяльність аудіо ефектом серцебиття з подальшим оголошенням хвилини мовчання. В неї – величезна дяка тим, кого вже немає поруч з нами, та пам’ять про них, що стане невмирущєю.
Символічно, що національна ініціатива “Посвіт пам’яті” втілюється напередодні Дня Святого Пантелеймона, коли відзначається наше професійне свято.
Пам’ятаємо колег, цінуємо їх відданість, єднаймося в спільних зусиллях подолати всі виклики життя та зберегти професійну гідність, відповідальність та честь.

