Site Loader
ПОПЕРЕДУ ВЕЛИКА СПІЛЬНА РОБОТА

Перше в цьому році засідання регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відбулося під головуванням директора департаменту охорони здоров’я Володимир Колесник.

Розглянуті питання стосувалися плану Регіональної стратегії у сфері протидії ВІЛ\СНІДу, ТБ та вірусному гепатиту, підсумків діяльності фтизіатричної служби та служби ВІЛ/СНІДу в умовах поширення коронавірусної хвороби, аналізу захворюваності туберкульозом у дітей, доступу до лікування пацієнтам з гепатитом С.

По результатам обговорення були прийняті рішення про створення робочої групи щодо розробки плану Регіональної стратегії, прискорення роботи по відкриттю двох сайтів ЗПТ, виділення ліжок для лікування дітей замість створення окремого відділення. Також були затверджені плани роботи ради на 2021 рік та план інфекційного контролю для медичних закладів області.

Post Author: Адміністрація